Get Adobe Flash player

Selenyum Software, Windows 2003 ve Linux sunucularda hızlı ve güvenilir web hosting hizmetleri vermektedir. Türkçe kontrol paneli ile yönetebileceğiniz Domain adlarınızı kolay ve güvenilir olarak tescil edebilir, sitenizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bir hosting paketi seçebilir, banka havalesi ile kolayca satın alabilirsiniz.

Sunucularımız

Selenyum Software, Microsoft Windows 2003 ve Linux işletim sistemleri üzerinde hosting hizmeti sunmaktadır.

Sunucular üzerinde ASP, ASP.NET 1.1 ve 3.5, AJAX, PHP5 ve Perl/CGI dillerinde yazılmış uygulamalarınızı hızlı ve sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz. Sunucularımızda MS Access, MySQL5, MS SQL Server 2005 veritabanı desteği de sağlanmaktadır.

Windows 2003 sunucularımızda kullanabileceğiniz ASP bileşenleri W3Jmail (Free Version), Dundas Mailer, Persits ASPEMail (Free Edition), Persits ASPPDF, ABC Upload, ASP Smart Upload, Dundas Upload, Persits ASPUpload, Persits ASP Encrypt, Server Object ASPCrypt, Persits ASPJPEG, Server Object ImageSize, Server Object GUID Maker, ASP Tear (Free Version), ASP HTTP, Sloppy Whois dir.

Data Center ve Network Altyapımız

Selenyum Software'ın sunucuları çoklu internet bağlantısına sahip İstanbul Beşiktaş'ta yer alan Teletek Telekom Data Center'ında bulunmaktadır. Internet üzerinden gelebilecek saldırılarını önlemek amacıyla sunucularımız Firewall arkasında bulunmaktadır. Data Center'daki iki jeneratör, kesintisiz güç kaynakları, yangın söndürme sistemi, 24/7 güvenlik, kapalı devre kameralar sunucularımızın yüksek uptime ile güvenli bir ortamda çalışmasını sağlamaktadır.